ГРАНТ – 10% на придбання комерційних автомобілів IVECO та напівпричепів BODEX
ГРАНТ – 10% на придбання комерційних автомобілів IVECO та напівпричепів BODEX

Шановні партнери!


Компанія АМАКО та ОТП Лізинг інформує вас про офіційний запуск Програми EU4Business-EBRD та пропонує скористатись можливістю отримати гарантований ГРАНТ 20% від суми фінансування за придбання комерційних автомобілів IVECO та напівпричепів BODEX.

Ви можете скористатися довгостроковими лізинговими угодами в гривні та/або євро, а також отримати фінансовані Європейським Союзом (ЄС) гранти після успішної реалізації своїх інвестиційних проєктів.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає кредит €25 млн компанії «OТП Лізинг» з метою підвищення конкурентоспроможності мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) по всій Україні в умовах пандемії коронавірусу та її економічних впливів.

Фінансування надається у рамках Кредитної лінії ЕU4Business-ЄБРР зі стимулюючими грантами. Ця кредитна лінія є спільною програмою ЄБРР та ЄС, метою якої є надання компаніям допомоги у модернізації їхніх товарів і послуг відповідно до стандартів ЄС, покращенні охорони праці та впровадженні «зелених» підходів у практичну діяльність.

Підвищення якості товарів і послуг дозволить компаніям більш успішно працювати на місцевому та європейському ринках.


Наглядний приклад:

Ви вирішили придбати в лізинг новий транспорт вартістю 80 000,00 євро.
Сума авансу – 30%
Сума фінансування – 70%
Компенсація 10% рахується від суми фінансування 56 000 євро, тобто ви отримаєте на рахунок гривню в еквіваленті 5 600 євро.

Після постачання обладнання формується його остаточна вартість в гривнях (за поточним комерційним курсом євро) та сума фінансування за лізинговим договором в гривнях.

Грантова допомога складає 10% від суми фінансування та фіксується в євро за курсом Національного Банку України на дату підписання договору фінансового лізингу

Після успішного проходження перевірки проекту протягом трьох місяців компанія отримує грант (фіксована сума гранту в євро перераховується в гривню за поточним комерційним курсом та сплачується на рахунок компанії в гривнях).


Умови фінансування:

 • Максимальна сума гранту: еквівалент 30 000,00 євро;
 • Фінансування має бути виключно в гривні;
 • Мінімальний строк фінансування – 2 роки без права дострокового погашення.


Хто може подати заявку на отримання позик та грантів у рамках кредитної лінії ЄБРР EU4Business?

Індивідуальні підприємці, підприємства малого та середнього бізнесу:

 • з кількістю працівників менше ніж 250 осіб та з річним обігом менше ніж 50 мільйонів євро;
 • місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна;
 • не менш як 51% статутного капіталу яких є приватною власністю;
 • які не включені ЄБРР до списку фізичних та юридичних осіб, котрі не мають права бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР.

Якщо Ви не впевнені, чи Ваша компанія відповідає наведеним критеріям, будь ласка, зверніться до представників проектного офісу для отримання консультації.


Як це працює?

 • Виберіть необхідне Вам обладнання з каталогу технологій ППТ https://www.list-of-eligible-technologies.com/
 • Заповніть форму заявки на веб-сайті https://www.eu4business-ebrdcreditline.com.ua/?lang=uk та надішліть її до «ОТП Лізинг»
 • Не можете знайти бажане обладнання у каталозі технологій ППТ? Зверніться до наших менеджерів у Вашому регіоні.
 • Якщо Ви та «ОТП Лізинг» уклали лізингову угоду і проект було реалізовано, він підлягатиме перевірці незалежним консультантом з верифікації. Після успішної перевірки Ви отримаєте грантову допомогу. Грант, що надається Європейським Союзом, Вам виплатить ТОВ «ОТП Лізинг» в гривневому еквіваленті.


Починайте діяти прямо зараз!


Зверніться до АМАКО та ОТП Лізинг для розгляду варіантів фінансування:

Менеджер з фінансового лізингу: МАРІЯ ОМЕЛЬЧУК

+38(067)414-10-84; MOmelchuk@amacoint.com