Мікроавтобуси Daily
Мікроавтобуси Daily Мініавтобус, який відповідає всьому спектру вимог до пасажирського транспорту

​НОВИЙ ІВЕКО DAILY. НОВЕ ПОКОЛІННЯ МІНІАВТОБУСІВ.

Мініавтобус, який відповідає всьому спектру вимог до пасажирського транспорту

 • Модифікація нових мініавтобусів Івеко Daily втілює у собі нове зосередження на рівні комфорту, дизайні та високих експлуатаційних характеристиках. В результаті повного перепроектування для забезпечення відповідності зростаючим потребам споживачів, нові мініавтобуси Івеко Daily є більш розвинутими, більш ефективними та більш привабливими як для водіїв, так і для пасажирів.

  Універсальність є ключовою перевагою нового мініавтобуса Івеко Daily, оскільки весь спектр модифікацій відповідає найбільш різноманітним вимогам до пасажирського транспорту:

  - Мініавтобуси Івеко Daily Tourys: великий туристичний автотранспортний засіб у компактному виконанні.
  - Мініавтобуси Івеко Daily Line: ідеальні для міжміських маршрутів.
  - Мініавтобуси Івеко Daily City: призначені для виконання перевезень у межах невеликих міських та приміських районів.

  Новий мініавтобус Івеко Daily забезпечує ергономічність та комфорт водія на рівні легкового автомобіля у поєднанні з широким спектром дизайнерських та технічних рішень, повністю націлених на комфорт пасажирів.

  • Система кондиціювання повітря та розподілу повітря
  • Нові варіанти для комфорту та безпеки пасажирів
  • Нові рівні облицювання, спроектовані для забезпечення відповідності всім вимогам
  Нові мініавтобуси Івеко Daily обладнуються дизельними двигунами та двигунами, що працюють на стиснутому природному газі (CNG), моделі F1C об'ємом 3,0 літра. Для забезпечення відповідності стандартам для рівня викидів Euro VI, дизельні двигуни обладнуються системою вибіркової каталітичної нейтралізації (SCR), як і решта категорії "Автобус" для забезпечення високих експлуатаційних характеристик та низької витрати палива.

  Однією з ключових нових розробок є новий мініавтобус Івеко Daily, провідна модифікація у серії, вантажопідйомністю 6,1 т, з довгою колісною базою (4100 мм), із сидіннями для 22 пасажирів, водія та гіда (максимальна кількість для автотранспортних засобів в цій категорії), та має на 30% більше простору для багажу, аніж його попередник (багажний відсік об'ємом до 2,5 куб. м, розташований на меншій висоті).