Новий Daily Natural Power
Новий Daily Natural Power Новий автомобіль Івеко Daily Natural Power є гібридним, тобто він може працювати на стиснутому природному газі (CNG) або бензині

Новий автомобіль Daily Natural Power (природна потужність), що працює на стиснутому природному газі (CNG)

Новий автомобіль Івеко Daily Natural Power є гібридним, тобто він може працювати на стиснутому природному газі (CNG) або бензині

Спроектований та оптимізований для роботи на природному газі у разі нестачі палива, цей автомобіль автоматично перемикається на режим "відновлення", в якому він працює на бензині (на відстані близько 100 км).

Автомобіль пропонується у діапазоні повної ваги транспортного засобу від 3,5 до 7,0 т для всіх модифікацій, що забезпечує цьому новому транспортному засобу Івеко Daily безпрецедентну універсальність завдяки таким модифікаціям, як вантажний автомобіль, автофургон, з подвійною кабіною та вікнами між стійками.

Діапазон довжини колісної бази становить від 3520 до 4100 мм для автомобілів-фургонів (у відповідності до повної ваги) при вантажній місткості до 19,6 куб. м (унікальний показник у цьому класі). Вантажні автомобілі мають довжину колісної бази в діапазоні від 3450 до 4750 мм та довжину опори кузова до 6190 мм (унікальний показник у цьому класі).

Iveco — це єдиний виробник повного асортименту легких та важких комерційних автотранспортних засобів, що працюють на стиснутому природному газі (CNG), для забезпечення всього діапазону пропозицій.

У Європі продажі автомобілів Iveco, що працюють на стиснутому природному газі (CNG), які використовуються головним чином у міському транспорті, вже досягли 10 000 одиниць. Природний газ — це один з видів палива майбутнього, але вже сьогодні він забезпечує економічне та екологічне вирішення завдань мобільності:

• з огляду на вартість палива, це дозволяє заощадження приблизно на 40% в порівнянні з еквівалентним дизельним двигуном;
• він завдає найменшого впливу на довкілля у порівнянні з будь-якими іншими двигунами внутрішнього згоряння (повна відсутність сірки, вуглеводнів та сажі у вихлопах та низький рівень викидів CO2);
• він забезпечує низький рівень шуму (приблизно на 5 дБ менше, ніж еквівалентний дизельний двигун)
• він є безпечним паливом. Температура самозапалювання в два рази вище у порівнянні з дизельним паливом та бензином. Баки проходять випробування на витримування подвійного робочого тиску. У разі витоку газ швидко розсіюється, оскільки є легшим за повітря.

Автомобілям, що працюють на природному газі, дозволяється в'їзд до підземних гаражів, поромів та, що найважливіше (завдяки надзвичайно низькому рівню викидів) переміщення у районах з обмеженим рухом транспорту (наприклад, зонах скупчення транспорту). Вся серія автомобілів Iveco, що працюють на стиснутому природному газі (CNG), успішно пройшла процедуру затвердження типу на відповідність вимогам Euro VI для транспортних засобів великої вантажопідйомності. Новими автомобілями Івеко Daily можуть керувати власники посвідчення водія Категорії B (повна вага транспортного засобу до 3,5 т).