Новий Eurocargo
Новий Eurocargo Вантажний автомобіль, який поважає людей та довкілля, в якому він працює, навіть на жвавих вуляцях великого міста.

Новий Eurocargo

Навіть ще більш привабливий, екологічно стійкий, ефективний та маневрений. Міста люблять новий Eurocargo: вантажний автомобіль, який поважає людей та довкілля, в якому він працює, навіть на жвавих вуляцях великого міста.

Новий автомобіль Eurocargo – обличчя змінюється, але суть зберігається: він має нові функціональні можливості та дизайн, але він залишається тим самим міцним, надійним та багатоцільовим автомобілем, який вже обрали півмільона замовників у Европі, Африці, на Близькому Сході, в Австралії та Латинській Америці. Бізнес-партнер – та друг – для всіх.

Дизайн

​Міське обличчя транспорту

З новим автомобілем Eurocargo транспорт набуває найкращого обличчя . Нова кабіна є сучасною та зручною, повністю відображаючи енергійний характер автомобіля.

Автомобіль Eurocargo використовує новий стиль , започаткований у моделі IVECO Daily. Форма нових повітряних дефлекторів підкреслює велике фірмове ім'я посередині. Форма дефлекторів змінилася відповідно до дизайну передньої частини автомобіля. Лобове скло з УФ-фільтром забезпечує відмінний захист без негативного аеродинамічного впливу зовнішнього сонцезахисного козирка.

Новий бампер забезпечує сходинку для отримання доступу до лобового скла, щоб його помити, а також в ньому знаходиться радар системи аварійного гальмування (AEBS). Нова блок-фара з світлодіодними ходовими вогнями (стандартно) також комплектується ксеноновими фарами.

На дверцятах нанесено новий значок з логотипом Eurocargo та назва моделі.

Дизайн відповідає функціональним можливостям . Всі деталі розроблені завдяки поглибленим дослідженням в області аеродинаміки – наприклад, новий дефлектор, який спрямовує повітряний потік, гарантуючи чистоту ручки дверцят.

Новий автомобіль Eurocargo є найкращим міським вантажним автомобілем : ідеальний автомобіль для доставок від дверей дод верей для перевезень та будь-яких інших робіт в місті та за його межами. Завдяки ідеальній ширині кабіни (2,1 м), великому куту повороту (52 градуса) та найкращому діаметр оcі повороту в своїй категорії (менше 11 метрів для версії з колесною базою 2790 мм), цей автомобіль є ідеальним для виконання завдань у міських районах.

Комфорт

​Комфортабельний мобільний офіс

Новий автомобіль Eurocargo піднімає комфорт та ергономіку на новий рівень . Органи управління на кермі дозволяют водію користуватись радіоприймачем та телефоном у повній безпеці. Автомобіль також має нові функції, більше органів управління для системи клімат-контролю, освітлення та автоматичної/автоматизованої коробки передач. Все має своє місце під рукою: тепер передбачено більше відділень для зберігання речей та документів, спеціальні відділення для карток та підвісна рейка на задній стінці кабіни.

Бічна консоль водія містить два зручні утримувача для пляшок, розетку живлення 12 V та гніздо для подачі стиснутого повітря в якості додаткової опції.

Новий автомобіль Eurocargo насправді є офисом на колесах . Новий мобільний офіс об'ємом 20 літрів (доступний в версії з єдиним пасажирським сидінням) може служити для роботи з ноутбуком або планшетом; він також оснащений світильником для читання та бічними карманами для речей та двома USB-портами для зарядження електронних пристроїв. Комфортний робочий простір можна також створити, відкривши верхню панель.

Новий дизайн розповсюджується на інтер'єр, який оснащений сидіннями, що мають оббивку зі зварної тканини; за запитом встановлюється нове сидіння водія «підвищеного комфорту» з пневматичною підвіскою з повністю регульованою спинкою, ременем безпеки, що регулюється по висоті, оббивкою подвійної щільності, обігрівом та вентиляцією. Підлокітник є додатковою опцією для всіх сидінь з пневматичною підвіскою.

Ідеальний для роботи в місті новий автомобіль Eurocargo гарантує легкий прохідний доступ у кабіну: завдяки лінійній панелі приладів та компактним розмірам моторного відсіку водій може легко вийти з автомобіля як з правого, так і з лівого боку.

Безпека

​Важливість заходів безпеки

Новий автомобіль Eurocargo захищає водія та вантаж: окрім його міцності та пасивної безпеки автомобіль Eurocargo тепер також комплектується подушкою безпеки у кермі – новою функцією безпеки. Активна безпека також удосконалена завдяки новим електронним пристроям, що встановлюються (стандартно) у складі системи допомоги водію.

Система попередження про відхилення від обраної полоси (LDWS) попередить водія у разі небажаного з'їзду зі своєї полоси. Завдяки камері, встановленій на лобовому склі, система може розпізнавати дорожню розмітку та вмикати звукову сигналізацію у разі, якщо автомобіль змінює полосу руху без сигналів водія.

Окрім електронної системи курсової стійкості (EVSC), покращена система аварійного гальмування (AEBS) допомагає уникати аварій, спричинених відволіканням уваги водія. Система міряє відстань від автомобіля, що рухається попереду, та вираховує час потенційного зіткнення; система подвійного попередження вмикається ще до початку активації гальмів. У разі перешкоди, що рухається, система втручається автоматично, знижуючи швидкість до 32 км/год для уникнення удару. У разі нерухомої перешкоди система може запобігти та пом'якшити удар, знижуючи швидкість на 10 км/год. Попередження: покращена система аварійного гальмування (AEBS) не гарантує того, що ви уникнете зіткнення, та не може усунути ризики необережного та неуважного водіння.

Завдяки цим новим пристроям новий автомобіль Eurocargo відповідає вимогам нового європейського законодавства, що почне діяти з листопада 2015 року (Регламент комісії ЄС 347/2012).

Нові функції безпеки не зупиняються на цьому. Система адаптивного круїз-контролю (ACC ) налаштовує швидкість, зберігаючи відстань від автомобіля, що рухається попереду. Для цього вона використовує той самий радар покращеної системи аварійного гальмування (AEBS) (з діапазоном 120 метрів) для автоматичного втручання, зменшуючи спочатку крутильний момент, а потім активуючи гальмівний двигун і, врешті, робоче гальмо.

Для покращення безпеки водіння та видимості автомобіль стандартно комплектується світлодіодними денними ходовими вогнями (DRL). Ксенонові фари також доступні за запитом. Органи управління на кермі для аудіо системи та пристроїв з технологією Bluetooth™ підвищують дорожню безпеку та дозволяють водію сконцентруватися на дорозі.

​Iveco Hi-SCR

​Регенерація? Ні, дякую.

Новий автомобіль Eurocargo є єдиним в своїй категорії , що використовує стандарт Euro VI, в якому використовується єдиний пристрій додаткового очищення вихлопних газів : система HI-SCR з пасивним сажевим фільтром (ексклюзивна функція від компанії IVECO). Іноваційне рішення, яке зменшує витрати палива, перегрівання та технічні зупинки.

Система HI-SCR є простою, легкою та ефективною:

_ вона не потребує великої системи охолодження (тому не змінює конструкцію автомобіля);

_ вона використовує менше компонентів (і менше змінних частин) у порівнянні з конкурентами;

_ вона важить значно менше, ніж рішення EGR+SCR, що використовується у більшості конкурентних автомобілей;

_ і вона гарантує зменшення витрат палива у порівнянні з версіями EGR+SCR.

Система HI-SCR - це система контролю викидів , яка не змінює процесс згорання – тому що вона працює з припливом свіжого повітря, а не з рециркуляцією відпрацьованих газів. Це означає, що температура згорання залишається високою, а відсоток твердих часток зменшується без необхідності використання активного сажевого фільтра. Проблеми примусової регенерації викорінюються з самого початку.

Це ключова перевага не лише тому, що підвищується надійність, але також тому, що ця система забезпечує можливість користування автомобілем на таких складних територіях як тунелі, аеропорти, кораблі та підземні паркінгі, де високі температури є фактором підвищеного ризику.

Ефективність

​Витрати дизельного палива скоротились на 8%

Новий автомобіль Eurocargo: ще один крок на шляху до підвищення ефективності . Двигуни останнього покоління Tector 5 і 7 використовують моторну оливу низької в'язкості, що зменшує тертя, підвищує ефективність та подовжує інтервал між циклами технічного обслуговування.

Інші спеціальні функції впроваджені для всієї лінійки двигунів; ці функції особливо важливі для середовищ з великим транспортним потоком, де конкурентоздатність залежить від вартості володіння:

_ двошвидкісна електромагнітна муфта вентилятора з електронним управлінням, яка вмикається або вимикається відповідно до вимог охолодження;

_ функція EcoRoll , що застосовується у 12-ступеневій коробці передач, використовує інерцію автомобіля й автоматично вмикає або вимикає нейтральну передачу у коробці передач для зменшення витрат палива у різних ситуаціях (наприклад, на спусках);

_ режим EcoSwitch (доступний у всіх 6-12-ступеневих автоматизованих коробках передач) перепрограмує логіку перемикання передач для забезпечення максимальної ефективності. Коли водій вмикає функцію EcoSwitch, вона активує обмежувач швидкості, вимикає функцію зниження передачі і дозволяє лише автоматично змінювати передачі.

Завдяки цим новим пристроям (і використанню нової оливи заднього моста з низкою в'язкістю), нова вантажівка Eurocargo зменшує витрати дизельного палива на 8% при пересуванні у місті.

Продуктивність

​Більша гнучкість, менші витрати палива

Новий автомобіль Eurocargo комплектується двома новими чотирициліндровими двигунами потужністю 160 та 190 кінських сил , що спеціально призначені для роботи у місті . Крутильний момент та вихідна потужність оптимізовані з урахуванням типових робочих умов у місті. Завдяки новим поршням, новим інжекторам та більш швидкому реагуванню нового турбокомпрессора, коефіцієнт стиснення виріс з 17:1 до 18:I, покращуючи вихідний крутильний момент 1200 об./хв. приблизно на 8%. Тепер ці два двигуни досягають крутильного моменту 680 Нм (для 160 кінських сил) та 700 Нм (для 190 кінських сил), досягаючи максимальної потужністі при 2200 об./хв замість 2500 об./хв.

Все це допомагає значно знизити витрати палива у міському циклі та під час разгону.

Двигуни в нових автомобілях Eurocargo - це чотирициліндровий дизельний двигун Tector 5 об'ємом 4,5 літрів і шестициліндровий дизельний двигун Tector 7 об'ємом 6,7 літрів.Лінійка включає сім рівней потужності від 160 до 320 кінських сил з максимальним крутильним моментом 1100 Нм, з двигуном CNG, що забезпечує крутильний момент 750 Нм і потужність 204 кінських сил.

Ці двигуни комплектуються 6-ступеневими або 9-ступеневими ручними коробками передач, 6-ступеневими або 12-ступеневими автоматизованими або автоматичними коробками передач з гідротрансформатором.

Ексклюзивна система додаткового очищення відпрацьованих газів IVECO HI-SCR є легкою та ефективною; вона виключає час простоїв на регенерацію у порівнянні з автомобілями конкурентів, що обладнані системою EGR+SCR.

Регенерація сажевого фільтра (DPF) є пасивною , безперервною та повністью автоматично керується автомобілем : це означає, що не потрібно ніяких дій з бокув одія, не потрібно робити періодичні технічніз упинки. Деталі не зазнають температурного навантаження, і все це підвищує їх надійність.

Стійкий розвиток

​Природнє рішення для довкілля

​Компанія IVECO продовжує розвивати свою серію двигунів, призначених для альтернативного палива з новою технологією Eurocargo Natural Power CNG - стиснутий природній газ.

Займаючи провідні позиції з 1995 року, продавши в Європі загалом 13000 автомобілів, компанія IVECO є єдиним виробником, який пропонує повну лінійку вантажних та пасажірських автомобілів, що використовують в якості палива стиснутий природній газ. Легкі, середні та важкі автомобілі з мінімальним впливом на довкілля є зараз новим еталоном стійкого розвитку.

Стиснутий природній газ є найбільш нешкідливим для довкілля комерційним паливом: це єдина реальна альтернатива дизельному паливу двигунів внутрішнього згоряння з наявністю 3500 заправних станцій, що продають стиснутий природній газ у Європі.

Викиди двигунів компанії IVECO, що працюють на стиснутому природньому газі, характеризуються зменшеною кількістю оксидів азоту, повною відсутністю свинцевих сполук та ароматичних вуглеводів та зменшенням кількості твердих частин на 95% у порівнянні з дизельним паливом. Ця нешкідлива для довкілля робота вже є кращою за стадарт Euro VI та стандарти Stages B + C.

Враховуючи трохи меншу вартість стиснутого природнього газу, ніж вартісь дизельного палива в Європі, клієнти зможуть зекономити до 25%.

Новий автомобіль Eurocargo Natural Power доступний у версіях вагою від 11 до 16 тон з шестициліндровим двигуном з підвищеним крутильним моментом 750 Нм та підвищеною вихідною потужністю 204 к.с. комплектується 9-ступеневою ручною або автоматичною коробкою передач з гідротрансформатором. Функції автомобіля та вантажопідйомність є ідентичними дизельним версіям: циліндри встановлюються поряд з лонжеронами, щоб вони не займали вантажний простір. Максимальна відстань складає 400 км.

Новий автомобіль Eurocargo Natural Power почуває себе особливо вдома у великих містах – його низька кількість викидів означає, що йому дозволяється їздити у місцях з обмеженим рухом транспорту, а його тиха робота (на 5 дБ тихіша за дизель) робить його ідеальним для роботи вночі.

Надійність

​Товариш по роботі, на якого ви можете покластися

Новий автомобіль Eurocargo подобається клієнтам своєю надійністю та міцністю : дві якості, основою яких є шасі, розраховане на перевезення важких вантажів та призначене бути міцним та витримувати більші напруження (наприклад, незбалансований вантаж або різку зміну напрямку).

Для підлаштування під будь-яке завдання новий автомобіль Eurocargo пропонує багато різних типів підвіски: параболічні, напівеліптичні листові ресори та пневматичні підвіски. Управління пневматичними підвісками здійснюється системою ECAS (електронно керована пневматична підвіска), що гарантує постійне положення автомобіля незалежно від рівня навантаження. Їх можна встановити на задньому мості або на обох мостах.

Передня та задня вісі та гальмівна система гарантують, що механічні характеристики з часом залишаться надійними. Гальмівна система є пневматично-гідравлічною в 6-10-тонних автомобілях, та повністю пневматичною в 11-19-тонних автомобілях. Всі автомобілі версій 4x2 стандартно комплектуються дисковими гальмами.

Випускний клапан запроваджено з технологією HI-SCR, який діє для швидкого доведення відпрацьованих газів до правильної температури. Цей пристрій також допомагає покращити гальмове зусилля двигуна (покращуючи таким чином загальну ефективність гальмування автомобіля).

Телематика

​Залишайся на зв'язку навіть у дорозі

​Моделі планшетів, навігаційних систем та смартфонів завжди швидко змінюються. І це ще не все: вони містять постійно зростаючий об'єм персональної інформації. Тому замість впровадження спецального інтерфейсу новий автомобіль Eurocargo попередньо конфігурується для безшовної інтеграції з обраним водієм пристроєм.

Панель приладів конфігурується для встановлення універсального утримувача; два USB-порта напругою 5 V знаходяться поруч з цим утримувачем.

Підтримка зв'язку в дорозі означає, що ви можете підтримувати зв'язок зі світом: сьогодні це важливий робочий інструмент, який новий автомобіль Eurocargo пропонує своїм клієнтам.

Завдяки телематичному пристрою IVECO UTP (Об'єднана платформа телематики), що тепер є доступним в якості заводської опції, новий автомобіль Eurocargo конфігурується для віддаленного з'єднання та для надання телематичних послуг.

_ базові телематичні послуги (GPS-позиціонування, налаштування геозон, таймер на кермі, передача даних тахографа/даних щодо витрат палива/даних оцінки водія);

_ індивідуальні телематичні послуги (управління доставкою, інформація про транспортний рух, повідомлення, інструкції з водіння).

Багатофункціональність

​Ефективний партнер для кожної задачі

​Від роботи з доставки до будівництва, від надання послуг рефрижераторного транспорту до надання міських послуг - новий автомобіль Eurocargo є найбільш багатоцільовим автомобілем у своїй категорії – а також є найлегшим для оснащення кузовом. Рама шасі, виготовлена зі сталі з високою межою плинності, може утримувати кузов довжиною від 4265 до 10175 мм; лонжерони розташовані паралельно вздовж всієї довжини та попередньо сконфігуровані з метою спрощення збирання надбудови.

Автомобіль Eurocargo пропонує три різні типи кабіни для задоволення вимог кожної роботи.

_ Кабіна без спального місця пропонує найкращий баланс між загальною шириною та довжиноюmкузова та найкраще підходить для щоденної роботи у великих містах.

_ Кабіна зі спальним місцем доступна у стандартній версії або у версії з високим дахом; вона призначена для забезпечення місця для ночівлі та обладнана одним або двома спальними місцями. Два ящики з підсвіткою (доступні як зсередині, так і ззовні) забезпечують 260 літрів додаткового простору для зберігання сумок та інструментів. Зовнішні двері можна відкривати за допомогою електричного управління.

_ Кабіна для екіпажу (зі стандартним дахом) призначена для перевезення всього екіпажу плюс інструментів та обладнання: вона може поміщати шість пасажирів окрім водія; вона особливо добре підходить для використання на будівництві та для надання протипожежних послуг.

Загалом, новий автомобіль Eurocargo випускається у 11000 заводських версій, що є результатом комбінування модифікацій виробу: два типи приводу, 14 різновидів повної маси автомобіля та сім рівнів вихідної потужності, 12 коробок передач, 15 колесних баз і три типи кабіни з вдома варіантами даху – на додаток до широкого діапазону систем підвіски, передавальних чисел ведучого мосту, мостів та механізмів відбору потужності (до 1100 Нм).

Обслуговування клієнтів

​Новий автомобіль Eurocargo - це набагато більше , ніж транспортний засіб : це комплексне транспортне рішення , яке пропонує ідеальне поєднання виробу та послуг.
Компанія IVECO тісно працює з клієнтами завдяки своїй розгалуженій мережі експертів, які знають вимоги транспортної галузі та піклуються про територію. Виробничі цехи компанії IVECO забезпечують якість виробника у поєднанні з кваліфікацією спеціалістів, які знають автомобіль Eurocargo як ніхто інший.


ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ 

Договори на технічне обслуговування та ремонт ELEMENTS пропонують індивідуальні програми допомоги, які забезпечують повноцінну роботу вашого автомобіля та гарантують збереження автомобілем своєї вартості з часом. Кожний пакет можна зручно сформувати відповідно до вимог та задачі клієнта, гарантуючи отримання сервісу, індивідуально налаштованного під ваші потреби.


ASSISTANCE NON-STOP

це служба технічної допомоги на дорозі, яка допомагає вам отримати допомогу на дорозі, просто зробивши телефонний дзвінок. Відповідаючи на дзвінки на 10 мовах 24 години на добу 7 днів на тиждень, центр обслуговування клієнтів компанії IVECO будет звертатись до найближчого до вас сервісного центра компанії IVECO, який допоможе повернути ваш автомобіль на дорогу.

 


EXPERT CENTER

це центр телесервісу для всіх автомобілів IVECO. Спеціальні інструменти для діагностики та ремонту, такі як автосканер E.A.S.Y. та його аксесуари, гарантують ефективне та швидке реагування навіть коли потрібна дистанційна допомога.


ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ IVECO

це серія оригінальних запчастин, яка впродовж тривалого часу захищає автомобіль Eurocargo та забезпечує оптимальну якість роботи та ефективність транспортного засобу. Компанія IVECO знає ціну вашого часу. Тому вона має ефективну сучасну систему підбору та доставки запчастин, яка гарантує інтегроване поповнення запасів своєї авторизованої сервісної мережі, здійснюючи щоденні цілодобові поставки по всій Європі.


За допомогою АКСЕСУАРІВ IVECO ви можете обладнати автомобіль новими функціями для удосконалення його технології, дизайну, безпеки та комфорту. Каталог аксесуарів пропонує широкий вибір виробів для задоволення практичних, стилістичних та аеродинамічних вимог.


 

Мережа роздрібної торгівлі компанії IVECO пропонує широкий вибір товарів як для роботи, так і для відпочинку: починаючи з одягу та аксесуарів, та закінчуючи масштабними моделями легких, середніх та важких вантажних автомобілів. Ви можете поділитися фірмовим стилем компанії IVECO зі своєю родиною та друзями, переглядаючи каталог на сайтіwww.ivecostore.com.

 

IVECO CAPITAL - це наш бренд, призначений фінансовим послугам; в асоціації з компанією BNP-Paribas Leasing Solutions цей підрозділ пропонує повний спектр фінансових послуг, рішення з прокату та лізингу автомобілів для покриття витрат на послуги з обслуговування та ремонту, страхування та довгострокової гарантії. Всі наші фінансові програми можна підлаштувати під вимоги замовника та застосувати до будь-якого типу автомобіля – включаючи нові, вживані або навіть переобладнані автомобілі. Підрозділ IVECO CAPITALдопомагає замовникам у виборі правильних фінансових продуктів для економічних та фіскальних потреб своєї компанії. Додаткову інформацію можна отримати в усіх дилерських центрах компанії IVECO.