Шасі Daily
Шасі Daily Новий Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова: легке виконання важких завдань

​Новий Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова: легке виконання важких завдань

Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова: природна міцність та видатні показники легкості, комфорту, а також дорожні характеристики.

Ваш новий Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова це повністю новий Івеко Daily: природна міцність та видатні показники легкості, комфорту, а також дорожні характеристики. Конструкція нового вантажного автомобіля на базі шасі гарантує Вам універсальність та тривалий строк служби.

Застосування більш масивних рам для підвищення вантажопідйомності забезпечує можливість оптимізації ваги та експлуатаційних характеристик кожної модифікації. Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова забезпечує неперевершені показники на будівельних майданчиках, на динамічних міських маршрутах та при швидкому руху впродовж рейсів.

Нові системи підвіски підвищують експлуатаційні характеристики, вдосконалюють динамічну реакцію та мають меншу вагу.

Нові Івеко Daily — це автотранспортні засоби, зосереджені на бізнесі, з додатковими 40 кг корисної вантажопідйомності, більш доступною вантажною платформою та низькою витратою палива.

Нові вантажні автомобілі Івеко Daily без кузова були повністю перепроектовані для забезпечення відповідності всім потребам комерційного транспорту малої вантажопідйомності – від міцного вантажного транспорту зі спареними колесами до автофургонів з неспареними колесами, завдяки своєї унікальній рухливості на міських маршрутах та автомагістралях.

Нова концепція, новий автомобіль, нове покоління Івеко Daily.

 

​Нові вантажні автомобілі Івеко Daily

Міцність нових вантажних автомобілів Івеко Daily забезпечує ефективність, надійність, експлуатаційні характеристики та високу залишкову вартість.

МІЦНІСТЬ

Нові Івеко Daily — це найміцніші вантажні автомобілі з найбільш стійкими експлуатаційними характеристиками.

 Їхня міцність ґрунтується на несній конструкції, виготовленої із лонжеронів C-образного профілю із спеціальної сталі – виключна характеристика, що радикально відрізняє цей вантажний автомобіль Iveco від транспортних засобів на базі легкових автомобілів.

Шасі вантажних автомобілів Iveco є ключовим елементом їхньої міцності та модульності. Застосування більш масивних рам для підвищення вантажопідйомності забезпечує можливість оптимізації ваги та експлуатаційних характеристик кожної модифікації. Система додаткового очищення вихлопних газів та (в модифікаціях Natural Power (природна потужність)) балони стиснутого природного газу (CNG) розташовуються між лонжеронами, без обмеження вантажного простору.

Вантажні автомобілі Івеко Daily — це єдині автомобілі у своєму класі з повною вагою транспортного засобу до 7,2 т та корисною вантажопідйомністю до 4 900 кг. За такою характеристикою, як максимальне навантаження на передній та задній мости, вони також є лідерами у своєму класі.

У цій серії збережено всі варіанти колісної бази від 3 000 до 4 750 мм із залишенням незмінними кабіни та довжина кузова. Це забезпечує можливість встановлення надбудов, що застосовувалися із попередніми модифікаціями, на нові вантажні автомобілі Iveco.

Нова серія вантажних автомобілів Івеко Daily з неспареними колесами наразі включає нову модифікацію з колісною базою 4 100 мм, та корисною довжиною шасі до чотирьох з половиною метрів: ідеальний вантажний автомобіль для переобладнання, зокрема, на кузов-фургон та рефрижератори та термостатичні фургони, з першокласною стабільністю та зручністю застосування, частково завдяки новій системі підвіски QUAD-LEAF.

Міцність нових вантажних автомобілів Івеко Daily забезпечує ефективність, надійність та високу залишкову вартість. Жодний інший вантажний автомобіль не забезпечує корисної вантажопідйомності серії Daily, та жодний інший вантажний автомобіль не забезпечує експлуатаційних характеристик найвищого рівня впродовж такого тривалого часу. Ці дві якості визначають високу залишкову вартість на ринку вантажних автомобілів, що були у використанні.

Нові вантажні автомобілі Івеко Daily є улюбленими серед підприємств з переобладнання, оскільки є найбільш надійними та ручними у роботі. Такі модифікації, як кабіна з одним рядом сидінь, подвійна кабіна та кабіна з обтікачем, модифікації з неспареними або спареними колесами, забезпечують ідеальну основу для переобладнання на пікапи, самоскиди, автофургони, автомобілі з житловим модулем, мініавтобуси, автомобілі технічної допомоги, автокрани, рухомі робочі платформи та багато інших.

Завдяки своїй високій міцності, ці автомобілі здатні до виконання будь-яких завдань.

 

                  
 

​Вантажні автомобілі промислового призначення: ласкаво просимо до Нових Івеко Daily

Унікальність у сегменті вантажних автомобілів промислового призначення з огляду на технічні дані та експлуатаційні характеристики.


КОНСТРУКЦІЯ

Новий вантажний автомобіль промислового призначення Івеко Daily також виявляє свої унікальні особливості у дизайні.

Завдяки забезпеченню унікальних технічних даних та експлуатаційних характеристик у сегменті легких вантажних автомобілів промислового призначення, він виглядає так же гарно, як легковий автомобіль, але з гордістю демонструє свою професійну, промислову ідентичність.

Це — повністю оновлений вантажний автомобіль промислового призначення: 80% компонентів кузова були перепроектовані, тоді як несна конструкція шасі – основа експлуатаційної надійності та довговічності автомобілів DAILY – була збережена.

Передня частина цього нового вантажного автомобіля промислового призначення — це сполучення різноманітних модулів: площина вітрового скла, підкреслена суцільною лінією рами, що переходить у бокові вікна для з'єднання лінії "фари/решітка радіатора" та дзеркал. Капот з округлим обрисом, розміри якого забезпечують зручний доступ до двигуна, розташовується між двома модулями. У нижній частині бампери розширюються у напрямку до надійної колісної арки для підвищення курсовою стійкості та мають чітко визначену горизонтальну конструкцію.

Форма та функція нових вантажних автомобілів Івеко Daily промислового призначення тісно пов'язані між собою. Фари розташовуються у верхній частині та зміщені від капоту для уникнення пошкоджень від невеликих ударних навантажень. Збільшена площа скляної поверхні робить кабіну більш яскравою та підвищує вертикальну видимість. Нова конструкція кабіни також удосконалює аеродинамічні характеристики цих вантажних автомобілів промислового призначення.

Нові вантажні автомобілі Івеко Daily промислового призначення мають ергономічну нову приладову панель та численні відсіки, легко досяжні із сидіння водія (п'ять відсіків, що закриваються, три цифрових роз'єми для мультимедійної системи (DIN) та три тримачі чашок, плюс спеціально спроектовані тримачі для предметів, що часто використовуються, зокрема, телефонів та планшетів).

 

                  
 

​Вантажні автомобілі: Нові Івеко Daily

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Завдяки розробці двох відмінних архітектур, з різними колісними базами для автофургонів та вантажних автомобілів, нові Івеко Daily — це найбільш універсальні автомобілі у своєму класі.Нові Івеко серії Daily включають вантажні автомобілі з подвійною кабіною та кабіною з одним рядом сидінь, кабіни з обтікачем, автофургони, автофургони з салоном для пасажирів та мініавтобуси.

Вантажні автомобілі без кузова: модифікації
З неспареними колесами Зі спареними колесами
Повна вага транспортного засобу серії вантажних автомобілів:
3,2 т до 7,2 т
Колісні бази серії вантажних автомобілів від:
3 000 мм до 4 750 мм

Нова модифікація з неспареними колесами та колісною базою 4 100 мм зберігає всі визначні якості автомобілів Daily при навіть кращих дорожніх характеристиках.

Діапазон корисної довжини шасі від:
2 510 мм до 6 190 мм
Вантажні автомобілі без кузова: двигуни та номінальна потужність
2.3 litri con alimentazione diesel, omologazione light duty 3.0 litri con alimentazione diesel e metano, omologazione light duty e heavy duty
Пропонуються два двигуни:
дизельний двигун об'ємом 2,3 літра, що успішно пройшов процедуру затвердження типу для автомобілів малої вантажопідйомності дизельний двигун об'ємом 3,0 літра, який успішно пройшов процедуру затвердження типу для автомобілів малої та великої вантажопідйомності та працює на стиснутому природному газі (CNG)
Дев'ять значень номінальної потужності:
від 106 к.с. до 205 к.с.
Пропонуються чотири види коробки передач, з крутним моментом від 350 до 470 Нм.
3 ручних 1 автоматична — "AGile"

Також пропонуються 15 варіантів передатного числа головної передачі, що надає можливість адаптування цього транспортного засобу до окремих сфер застосування та оптимізації витрати палива.

Висота вантажної платформи нових моделей автомобілів Івеко Daily з неспареними колесами була зменшена на 55 мм. Для сприяння у застосуванні матеріалів Ви можете також обладнати новий Івеко Daily нашою задньою пневматичною підвіскою, яка пропонується для всіх модифікацій.

Завдяки широкому діапазону кузовів, двигунів, габаритних розмірів, колісних баз та показників корисної вантажопідйомності, Ви можете обрати новий Івеко Daily із 8 000 різноманітних заводських модифікацій – у кожному випадку із можливістю конфігурування у нескінченній кількості варіантів завдяки універсальності конструкції рами.

Iveco: Унікальні вантажні автомобілі.

​Пікап Івеко Daily: збалансованість, дорожні характеристики та рухливість

Ідеальний для будь-якого переобладнання, провідний пікап

ЗАСТОСУВАННЯ

Водіння нових пікапів Івеко Daily стало ще зручнішим та більш інтуїтивним, навіть для власників посвідчення водія категорії B, які більше звикли до водіння легкових автомобілів.

Нові пікапи Iveco обладнуються новою системою передньої підвіски QUAD-LEAF, яка удосконалює застосування, комфорт та динамічну реакцію, при забезпеченні максимальної стабільності навіть в умовах різких змін напрямку руху при повному завантаженні.

Нова підвіска, що встановлюється у стандартному виконанні на всі моделі пікапів вагою до 3,5 т, ґрунтується на чотирибічній системі з подвійним поворотним важелем та листовою пружиною, що стало результатом повного перепроектування та спеціальних розрахунків кутів для підвищення кінематичних характеристик.

Ціла низка ключових компонентів – зокрема, поперечний елемент, що включає монтажну опору двигуна – були перепроектовані для підвищення жорсткості конструкції та зменшення загальної ваги пікапа Івеко Daily.

Підвіска QUAD-LEAF забезпечує високі експлуатаційні характеристики (стандартне максимальне навантаження 1 900 кг) та зменшену вагу (на 40 кг менше, ніж у попередніх моделей).

Для сфер застосування, де потрібна особливо велика вантажопідйомність, пікапи Івеко Daily за окремою вимогою можуть бути обладнані підвіскою QUAD-TOR (стандартною для пікапів вагою вище 3,5 т), в якій використовуються торсіони, а не листові пружини, що підвищує норму навантаження на вісь до рівня 2 500 кг (2 100 кг для модифікацій вагою до 5 т).

У моделях пікапів з неспареними колесами застосовується нова геометрія задньої підвіски, перекалібрована для уникнення заносів на повороті, що зменшує висоту вантажної платформи (-55 мм) та власну вагу автомобіля (-8 кг).

Ми вдосконалили збалансованість та дорожні характеристики пікапа Івеко Daily при збереженні його надзвичайної рухливості у стислих умовах: за діаметром розвороту за зовнішнім колесом — 11,9 м він є лідером у сегменті комерційних пікапів.

 

                  
 

​Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова: легке виконання важких завдань

Вантажні автомобілі Івеко Daily без кузова, які також пропонуються у варіантах з подвійною кабіною, мають неперевершені характеристик міцності та зручності застосування

КОМФОРТ

Міцність вантажних автомобілів промислового призначення у поєднанні з рухливістю легких комерційних автотранспортних засобів: Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова забезпечує неперевершені показники на будівельних майданчиках, на динамічних міських маршрутах та при швидкому руху впродовж рейсів.

У вантажному автомобілі Івеко Daily без кузова навіть місце водія забезпечує такий же комфорт, як і у високоякісному пасажирському автомобілі, включаючи модифікацію з подвійною кабіною.

80% панелей кузова у нових автомобілях Iveco без кузова є новими. Сидіння (пониження рівня посадки на 15 мм), рульове колесо (на 20 мм менше та на 7 градусів ближче до вертикалі) та вітрове скло (збільшення розміру на 40 мм при розширенні зони видимості на 4 градуси) були повністю оновлені. Приладова панель була повністю перепроектована для забезпечення водієві можливості комфортного застосування органів управління без зміни положення водія.

Ергономічність, що є найкращою у класі вантажних автомобілі, супроводжується підвищенням звукоізоляції та більш ефективним клімат-контролем (як ручним, так і автоматичним).

Дорожні характеристики вантажних автомобілів Івеко Daily без кузова були радикально змінені. Нова довга колісна база (4 100 мм) у модифікації з неспареними колесами, включаючи варіанти з подвійною кабіною, гарантує відмінну курсову стійкість при всіх режимах навантаження, зручне застосування у стислих умовах та по-справжньому комфортабельне водіння.

Новий Вантажний автомобіль Івеко Daily без кузова обладнується новими системами підвіски, які вдосконалюють зчеплення з дорогою та загальну збалансованість транспортного засобу, зводять до мінімуму тангаж і крен навіть при високих швидкостях.

ESP входить до стандартного комплекту поставки всіх модифікацій автомобілів з подвійною кабіною або кабіною з одним рядом сидінь; інші електронні системи безпеки (зокрема, слідкування за дорожньою розміткою) можуть бути вказані як додаткове обладнання. Новий інформаційно-телематичний комплекс включає трирівневу звукову систему та навігатор з маршрутами, спеціалізованим для комерційних автотранспортних засобів.

Автомобілі Івеко Daily без кузова є ідеальним засобом для виконання всіх видів робіт, а завдяки подвійній кабіні Ви зможете перевозити до 7 людей.

 

​Нові Івеко Daily: комерційні автотранспортні засоби з найвищими експлуатаційними характеристиками на ринку

Ультраекологічна модифікація на стиснутому природному газі (CNG) забезпечує рівень витрати палива, провідний у своєму класі

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Нові автомобілі Івеко Daily забезпечують експлуатаційні характеристики, провідні у своєму класі. Задній привід гарантує тягове зусилля та потужність при старті з нульової швидкості.

Широкий вибір двигунів та передатних чисел головної передачі забезпечує можливість оптимізації витрати палива у відповідності до категорії робіт. Діапазон номінальної потужності від 106 до 205 к.с. (максимум для чотирициліндрових дизельних двигунів) з крутним моментом до 470 Нм для двигуна об'ємом 3 літра.

Новий Івеко Daily — це єдиний автомобіль у своєму класі, в якому застосовуються дизельні двигуни промислового рівня, оптимізовані для відповідних сфер застосування та здатні до забезпечення надзвичайно високого пробігу при нульовій втраті ефективності.

Нові автомобілі Івеко Daily пропонуються з дизельними двигунами у модифікаціях до рівня Euro5b+ з системою рециркуляції вихлопних газів (EGR), та за положеннями щодо транспортних засобів великої вантажопідйомності EuroVI з системою вибіркової каталітичної нейтралізації (SCR) та EGR. Компактна система додаткового очищення та розташовується на рівні шасі та не чинить жодного впливу на вантажний простір. Система впорскування акумуляторного типу останнього покоління у модифікаціях, що відповідають вимогам EuroVI, забезпечує тиск впорскування до 2 000 бар.

Всі коробки передач у нових Івеко Daily є 6-швидкісними, включаючи автоматичну коробку AGile (що може застосовуватися в автоматичному або послідовному режимі).

Нові автомобілі Івеко Daily також забезпечують цілу низку важливих нових характеристик, скерованих на скорочення витрати палива, зокрема, систему EcoSwitch, яка може бути активована водієм для регулювання передачі крутильного моменту, інтелектуальну систему охолодження EcoMac та генератор змінного струму з можливістю регенерації, що працюють у поєднанні для скорочення витрати палива на 5% у порівнянні з попередньою моделлю.

Нові Івеко Daily з двигуном, що працює на стиснутому природному газі (CNG): витрата палива, провідна у своєму класі.

Нові Івеко Daily обладнуються ультраекологічними двигунами серії NATURAL POWER (природна потужність) об'ємом 3,0 літра модифікація, потужністю 136 к.с. (350 Нм), що працюють на стиснутому природному газі (CNG). Нові двигуни, що працюють на стиснутому природному газі (CNG), забезпечують витрату палива та рівень викидів CO2, що є провідними у своєму класі, та унікальні експлуатаційні характеристики: при роботі на стиснутому природному газі (CNG), та такий же піковий крутний момент, що й модифікація з еквівалентним дизельним двигуном при зниженні витрати палива на понад 20%.

​Самоскид Івеко Daily спроектований та побудований для виконання важких робіт

Ідеальний автомобіль для встановлення фіксованого кузову та переобладнання на самоскид

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

Нові Івеко Daily гарантують максимальну рентабельність та ефективність для всіх видів робіт.

Це забезпечує ідеальне рішення для встановлення фіксованого кузова та переобладнання на самоскид, а також для спеціальних сфер застосування, зокрема, вивозу сміття самоскидами. У варіантах з неспареними та спареними колесами, автомобілі Daily застосовуються для переобладнання на самоскид більше, ніж будь-які інші вантажні автомобілі у класі легких комерційних автотранспортних засобів. Самоскид Івеко Daily спроектований та побудований для виконання важких робіт.

Нові Івеко Daily також оптимізовані за вагою, та зараз мають один з найнижчих показників ваги порожнього автомобіля у своєму класі (від 1 750 кг для вантажних автомобілів), при гарантуванні максимальної корисної вантажопідйомності (до 4,900 кг для модифікації з вагою 7,2 т).

Задня пневматична підвіска (пропонується за окремим замовленням для всіх модифікацій) спрощує вантажно-розвантажувальні роботи, та захищає вантаж від ударів та вібрації.

Конструктивна міцність гарантується балками шасі, що забезпечують довговічність та є ідеальною основою для переобладнання на самоскиди всіх типів. Поверхня платформи є повністю пласкою та вільною від перешкод для сприяння проведенню робіт з монтажу кузова та іншого обладнання. Цей транспортний засіб може бути обладнаний фланцем відбору потужності на стороні коробки передач (наразі з передачею крутильного моменту до 220 Нм), що забезпечує можливість роботи з будь-яким кузовом самоскида. Електронне обладнання цих транспортних засобів може бути інтегроване з обладнанням кузовів за підключенням стандарту CAN-BUS.

Вдосконалені аеродинамічні характеристики та технологічні рішення, що застосовуються у нових самоскидах (від системи EcoSwitch до інтелектуального генератора змінного струму) забезпечують скорочення витрати палива на 5%. Система старту/зупинки Stop-Start, що пропонується з системою EcoPack, зменшує витрата палива ще на 10% при роботі на міських маршрутах.

Все це забезпечує значне скорочення загальної вартості володіння.

Велика місткість, зменшена вага, зручність переобладнання та оптимізована витрата палива (а також експлуатаційні характеристики двигуна, вдосконалені завдяки приводу на задні колеса) роблять нові самоскиди Івеко Daily найбільш продуктивними автомобілями серед тих, що пропонуються на ринку станом на теперішній час.

          

 

Нові Івеко Daily — Постачання за окремим замовленням

Постачання за окремим замовленням Комплекти

Обладнання, що постачається за окремим замовленням

Безпека — перш за все, особливо на робочих місцях. Захистіть себе та своїх пасажирів і працівників від непередбачених чинників за допомогою повітряних подушок безпеки водія та пасажирів.

Безпека — перш за все, особливо на робочих місцях. Захистіть себе та своїх пасажирів і працівників від непередбачених чинників за допомогою повітряних подушок безпеки водія, пасажирів та віконних повітряних подушок безпеки, що забезпечують повний захист при перебуванні у кабіні.

Важливий допоміжний засіб при маневруванні, який попереджує пішоходів про початок руху автомобілю заднім ходом.

Нові розташовані на низькій висоті протитуманні фари забезпечують оптимальне освітлення дороги попереду в умовах поганої видимості. Завдяки функції вказання повороту, ці фари також автоматично вмикаються на вигинах траси, для освітлення дороги у напрямку руху.

Система подає чіткий звуковий попереджувальний сигнал водію про будь-яку ненавмисну зміну смуги через сонливість, втому або відволікання.

Пропонується для кабіни; захищає автомобіль від зламування або викрадення.

Зручне регулювання та користування –основоположні засоби полегшення водіння, навіть за несприятливих погодних умов.

Можливість обрання ширшого профілю колеса відповідає потребам споживачів, яким потрібно додатково зміцнити свій автомобіль шляхом підвищення рівня захисту при невеликому ударному навантаженню. Пропозиція для всіх моделей. Стандартний комплект для модифікацій вагою 7 т.

Пропонується лише для модифікацій з неспареними колесами для бездоганного поєднання функціональності та стиля. При експлуатації комерційних автотранспортних засобів зовнішній вигляд транспортного засобу є менш важливим у порівнянні з такою важливою функцією, як колісний диск з легкого сплаву, що зменшує загальну власну вагу на 6 кг та, відтак, збільшує корисне навантаження.

Пропонується лише для модифікацій з неспареними колесами, захищає ковпачок маточини та колесо від випадкових ударних зіткнень з бордюром, покращує зовнішній вигляд транспортного засобу. - See more at: https://www.iveco.com/ukraine/products/pages/new-daily-cab-optional.aspx#sthash.OApDzYzm.dpuf

"Підтримання заданої швидкості — це електронна система, що застосовується для встановлення та регулювання швидкості транспортного засобу за допомогою зручної ручки, розташованої на рульовому колесі. Система запам'ятовує та зберігає швидкість транспортного засобу, встановлену водієм, що може в подальшому бути збільшена або зменшена шляхом повертання ручки за годинниковою стрілкою або навпаки. Якщо водій гальмує або витискає зчеплення, функція підтримання заданої швидкості автоматично вимикається; вона може бути повторно задіяна для встановленої швидкості шляхом натискання на ручку. Особливо корисний на міжміських маршрутах та у звичайних умовах руху, він робить водіння більш комфортабельним та оптимізує витрату палива."

Система забезпечує попередній нагрів двигуна та внутрішнього простору кабіни шляхом вентиляції. Таймер на приладовій панелі дозволяє Вам обирати бажаний час ввімкнення системи, щоб назавжди забути про потребу у холодних запусках! Ця автономна система опалення створює приємну температуру всередині кабіни навіть при вимкненому двигуні та перешкоджає льодоутворенню на вікнах (теплова потужність 5,2 кВт).

Спеціальна кнопка пневматичної підвіски на приладовій панелі, досяжна навіть із середини транспортного засобу, застосовується для швидкого та зручного піднімання та опускання задньої вантажної платформи для сприяння проведенню вантажно-розвантажувальних робіт. Особливо корисна при виконанні робіт, пов'язаних з інтенсивною експлуатацію вантажного відділення.

Ця система швидко охолоджує/обігріває кабіну. Спеціальний повітряний фільтр кабіни перехоплює алергени ще до їхнього потрапляння до кабіни.

Ідеальне охолодження/опалення кабіни забезпечується шляхом інтелектуального управління компресором (EcoMac) з оптимізацією режиму роботи у відповідності до фактичних потреб в охолодженні/опаленні та забезпеченням відповідної температури кабіни та зменшення витрати палива.

Автомобільний радіоприймач з тюнером FM/AM, MP3-програвачем з роз'ємом USB через роз'єм microUSB (постачається з адаптерним кабелем microUSB-USB) роз'ємом AUX, вбудованим підсилювачем потужністю 4x20 Вт.

Автомобільний радіоприймач з тюнером FM/AM, програвачем компакт-дисків та MP3-файлів, MP3-програвач з роз'ємом USB через роз'єм USB на приладовій панелі (сумісні з iPod®), роз'єм AUX на приладовій панелі, інтерфейс Bluetooth® з внутрішнім мікротелефоном для мобільних телефонів та смартфонів (сумісним з iPhone®), органами управління радіосистемою та телефоном на рульовому колесі, автоматичним регулювання гучності у відповідності до швидкості автомобіля, вбудованим підсилювачем потужністю 4x20 Вт.

Ексклюзивна система на основі платформи Windows Auto®, результат співпраці IVECO та MAGNETI MARELLI, IVECONNECT забезпечує зручне керування інтегрованою інформаційно-розважальною, телефонною та навігаційною системою через практичний 7-дюймовий інтерфейсний сенсорний екран на приладовій панелі. Система відповідає потребам персоналу та пасажирів: Програвач компакт-дисків та MP3-файлів, два роз'єми USB на приладовій панелі (сумісні з iPod®), інтерфейс Bluetooth® з внутрішнім мікротелефоном для одночасного підключення до 5 мобільних телефонів та смартфонів (сумісний з iPhone®), органами управління радіосистемою та телефоном на рульовому колесі, зчитувачем SD-карток, SD-карткою з навігаційними мапами, спеціалізованими для комерційних автотранспортних засобів (замовляються окремо від додаткового обладнання IVECO). Камера заднього виду для полегшення руху заднім ходом також може бути замовлена окремо.

​Послуги

Нові Івеко Daily — це набагато більше, ніж автотранспортний засіб, це — повне транспортне рішення , що забезпечує бездоганну інтеграцію продуктів та послуг


ПРОГРАМА ELEMENTS

Докладаючи постійних зусиль для забезпечення споживачам найкращих можливих послуг, IVECO створило Програму ELEMENTS: широкий спектр спеціалізованих пакетів послуг, призначених для підтримання транспортних засобів в бездоганному стані за будь-яких умов.

Гнучкість Програми ELEMENTS забезпечує надзвичайно економічно ефективні та ідеально визначені послуги. Споживачі зможуть обрати рівень послуг, що найкраще відповідає їхньому бізнесу, в розрахунку на повністю контрольовані, фіксовані витрати.

Мережа IVECO відрізняється за рівнем розвинутості та компетентності, а ремонтні центри IVECO забезпечують якість виробництва у поєднанні з кваліфікацією техніків, котрі знають Нові Івеко Daily як ніхто інший. Спеціалізоване обладнання для діагностики та ремонту гарантує ефективність та короткі строки, а також уможливлює дистанційне обслуговування.


ОРИГІНАЛЬНІ ЗАМІННІ ЧАСТИНИ IVECO

Експлуатаційні характеристики Нових Івеко Daily забезпечуються застосуванням оригінальних замінних частин IVECO в результаті ретельного відбору матеріалів та постачальників, а також жорсткого й ретельного випробування продукції.

Серія оригінальних замінних частин IVECO включає не лише повністю нові частини, але й широкий вибір відновлених двигунів, коробок передач та компонентів, що забезпечують прийнятні варіанти для зменшення витрат на технічне обслуговування та впливу на довкілля. IVECO цінує вартість Вашого часу.

Саме цьому IVECO має ефективну, найсучаснішу Систему постачання та дистриб'юції компонентів, яка гарантує доставку потрібних Вам частин впродовж 24 годин, будь-де у світі, вдень та вночі, 365 днів на рік.

Iveco підтримує споживачів упродовж всього строку служби їхніх нових Івеко Daily при забезпеченні бездоганного поєднання експлуатаційних характеристик, переваг та продуктивності впродовж часу завдяки технічному обслуговуванню IVECO за принципом “Все в одному”, за фіксованою, прозорою ціною, а також Пакетам послуг IVECO. Завдяки спеціальним послугам Daily Chrono все технічне обслуговування Ваших нових автотранспортних засобів Івеко Daily потребує менше однієї години, без попереднього призначення.


ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Завдяки спеціально оновленому діапазону додаткового обладнання IVECO Ви можете адаптувати свої нові транспортні засоби Івеко Daily та зробити їх унікальними, такими, що повністю придатні для потреб Вашого бізнесу.

Додаткове обладнання серії нових автомобілів Івеко Daily, розроблене за співпраці з провідними постачальниками та центром Fiat Style, було розширене та повністю оновлено з метою досягнення безпеки, практичності, комфорту конструкції та технологій для нових Івеко Daily.


ОРИГІНАЛЬНІ МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Автомобілі Івеко Daily постачаються з новим моторним маслом “PETRONAS URANIA DAILY FE 0W-30”, оригінальним мастильним матеріалом IVECO, розробленим за тісної співпраці з компанією PETRONAS LUBRICANTS; його спеціальна формула захищає сажовий фільтр від продуктів згоряння, при забезпеченні вищих експлуатаційних характеристик, більш довгих інтервалів між заміною та низької витратою палива.


Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ"

Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ", для входження до світу IVECO. Завдяки договорам з Групою CNH INDUSTRIAL та партнерству з BNPLS (найбільшою лізинговою компанією Європи), Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ" наразі здатний запропонувати навіть послуги більш високого рівня, визначені та розроблені спеціально для нагальних потреб транспортних засобів комерційного призначення. Всі програми фінансування (від розстрочки платежів до операційного лізингу) забезпечують можливість адаптування.

Щомісячні часткові платежі можуть включати вартість обладнання автотранспортного засобу, договору про спеціалізоване технічне обслуговування (Програма ELEMENTS) та страхові послуги, зокрема, третіх осіб, від пожежі та викрадення, повне страхування, дорожньо-транспортних пригод та захисту від кредитного ризику.

Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ" допомагає Вам обрати фінансовий продукт, який найкраще відповідає економічному та податковому профілю Вашого підприємства. Послуги підрозділу "ІВЕКО КАПІТАЛ" пропонуються всіма торговими посередниками IVECO.

​Історія нових Івеко Daily

Природна міцність, від 1978 року до теперішнього часу.

Ідентичність та основоположні характеристики автотранспортних засобів Daily були чітко визначені від самого початку у 1978 році, під час представлення широкому загалу першої модифікації. Міцні сталеві шасі, створені на основі величезного досвіду Iveco у перевезенні важких вантажів, у поєднанні з експлуатаційними характеристиками та надійністю двигунів, зробили ці вантажні автомобілі справжньою легендою.  Та зараз, за 36 років від першого покоління, Нові Івеко Daily знов-таки забезпечують найвищі показники, підтверджуючи свій статус транспортних засобів, що більше, ніж будь-які інші, зробили внесок до революційного оновлення традицій ринку, встановлення нових рекордів, наступних інновацій та стали еталоном для галузі легких комерційних автотранспортних засобів.
 
1978 рік
Народження першого покоління Daily — перших у світі комерційних автотранспортних засобів з автономною передньою підвіскою, надійними лонжеронами шасі та приводом на задні колеса: ідеальні для сфер застосування, в яких потрібна велика вантажопідйомність та оптимальні для забезпечення комплексного додаткового обладнання та адаптування різноманітних модифікацій та конфігурацій до будь-якої сфери застосування.
 
1999 рік
Розвиток конструкції, комфорту та ергономічності: це нове покоління автомобілів Івеко Daily має більш сучасну кабіну, вироблену з високоякісних матеріал, що ніколи раніше не застосовувалися у комерційних автотранспортних засобах. Ця серія також включає нові турбодизельні двигуни з технологією впорскування акумуляторного типу, економічність та екологічність якої визнані у всьому світі.
 
Сьогоднішній день
Нові Івеко Daily повністю перепроектовані для забезпечення відповідності всім потребам ідеального комерційного транспорту малої вантажопідйомності.  Основні характеристики, як і раніше, включають стійкість, безпеку та потужність, — ті самі характеристики, що забезпечують концептуальний розвиток від витоків до сьогодення.
 
Секрет успіху автотранспортних засобів серії Daily полягає у їхній здатності до розвитку при збереженні високих характеристик, на підтвердження, з одного боку, переваг, які визначають основоположні характеристики (надійність, ефективність, універсальність при застосуванні) та, з іншого боку, відмінних результатів, досягнутих завдяки експлуатаційним характеристикам, міцності та стійкості.