АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ФУРГОН ТА ШАСІ З КУЗОВОМ DAILY
АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ФУРГОН ТА ШАСІ З КУЗОВОМ DAILY

Шасі з кузовом IVECO Daily 50С15 – від 1 605 грн/день та фургон 50С15V – від 1 344 грн/день

ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ВІД OTP LEASING, НАТИСНІТЬ ТУТ

Маневрені, легкі в експлуатації, зручні для завантаження і абсолютно комфортні для водія, з точки зору управління. Автомобілі IVECO Daily забезпечують найкращі експлуатаційні характеристики у своєму класі. Задній привід гарантує тягове зусилля та потужність при старті з нульової швидкості. Широкий вибір двигунів та передатних чисел головної передачі забезпечує можливість оптимізації витрати палива у відповідності до категорії робіт. Діапазон номінальної потужності від 106 до 205 к.с. (максимальний для чотирициліндрових дизельних двигунів) з крутним моментом до 470 Нм для двигунів об’ємом 3 л. Лише нові автомобілі IVECO Daily обладнані промисловими дизельними двигунами. Вони оптимізовані для умов експлуатації, що забезпечує можливість надзвичайно високого пробігу при збереженні повної ефективності.

Дизельні двигуни пропонуються у модифікації, що відповідає вимогам Euro5b+ з системою рециркуляції вихлопних газів (EGR) та транспортних засобів великої вантажопідйомності, що відповідають вимогам EuroVI з системою вибіркової каталітичної нейтралізації (SCR) та EGR. Компактна система додаткового очищення розташовується на рівні шасі та не чинить жодного впливу на вантажний простір. Система впорскування акумуляторного типу останнього покоління у модифікаціях, що відповідають вимогам EuroVI, забезпечує тиск впорскування до 2000 бар. Ультра- екологічна модифікація NATURAL POWER (природна потужність) з метановою паливною системою та потужністю 136 к.с. є завершенням цієї серії двигунів.

Всі коробки передач, включаючи автоматичну коробку AGile™ (що може застосовуватися в автоматичному або послідовному режимі), є 6-швидкісними. Автомобілі IVECO Daily також мають такі важливі нові характеристики, як зменшення витрати палива, включаючи режим EcoSwitch. Це забезпечує можливість регулювання водієм крутного моменту двигуна, інтелектуальна система охолодження EcoMac та генератор змінного струму, що працює лише у фазах за можливості регенерації та забезпечує скорочення на 5,5% в порівнянні з попередньою моделю.

Автомобілі IVECO Daily гарантують максимальну рентабельність та ефективність для всіх видів робіт. Новий IVECO Daily забезпечує найбільший вантажний простір у категорії: майже 20 куб. м. Вагові характеристики авто були оптимізовані, IVECO Daily гарантують максимальне корисне навантаження (понад 4 т для модифікації вагою 7 т) та один з найнижчих показників ваги порожнього автомобіля у своєму класі (починаючи від 2050 кг). Максимальне прискорення та полегшення вантажно-розвантажувальних робіт забезпечує зменшення висоти вантажної платформи на 55 мм. При встановленні пневматичної задньої підвіски можуть бути одержані додаткові переваги. Вдосконалені аеродинамічні характеристики та технологічні рішення у нових IVECO Daily (від системи EcoSwitch до інтелектуального генератора змінного струму) забезпечують сумарне скорочення витрати палива на 5,5%. Система EcoPack, котра включає режим EcoSwitch та пристрій пуску та зупинення, зменшує витрату палива на макс. 14%. Це забезпечує значне скорочення загальної вартості володіння автомобілем. Велика місткість, зменшена вага, менша висота вантажної платформи та оптимізована витрата палива забезпечують новим IVECO Daily найвищу продуктивність на сьогоднішньому ринку.

Придбайте авто в АМАКО у лізинг та користуйтесь ним вже зараз!

Основні переваги лізингового фінансування:

  • Клієнт одразу сплачує лише перший внесок та комісію за видачу лізингу. Платежі за реєстрацію та страхування техніки сплачуються рівними частинами, протягом всього періоду лізингу.

  • Відсутність додаткових платежів та додаткових застав протягом всього періоду лізингу.

  • Можливість реалізації інвестиційного проекту в разі нестачі власних коштів клієнта та спрямування вільних ресурсів на інші цілі.

  • Активи, передані в лізинг, не підлягають відчуженню податковими органами.