ОНОВЛЕНИЙ АВТОБУС IVECO НА 19 МІСЦЬ ВЖЕ В УКРАЇНІ
21.07.2020

ОНОВЛЕНИЙ АВТОБУС IVECO НА 19 МІСЦЬ ВЖЕ В УКРАЇНІ

Компанія АМАКО, що є офіційний дилером IVECO в Україні, в співробітництві з підприємством АВТО-ОРАНТИ (м. Рівне) розробили нову модель автобуса на 19 пасажирських місць.

Даний автобус базується на спеціальному, адаптованому під автобус шасі IVECO Daily 50C15 CV/P, яке комплектується з заводу наступними опціями:

 • автобусні двері в повний зріст з електричним приводом відомої італійської фірми ВСЕ. Дані двері забезпечують комфортну посадку / висадку пасажирів завдяки низько розташованій першій сходинці. Також механізм даних дверей обладнано системою безпеки:
  - двері відчиняються лише при умові активованого ручного гальма;
  - при початку руху, якщо двері відчинено – вони автоматично зачиняються;
 • зона вхідних дверей обладнана високим внутрішнім дахом, що знову ж таки забезпечує комфортну посадку / висадку пасажирів;
 • задня пневмо-ресорна підвіска на двох балонах, які забезпечують максимальний допустимий комфорт при русі дорогами України;
 • збільшений до 100 літрів паливний бак, який дозволяє збільшити автономність автобуса до 800 кілометрів пробігу;
 • персональний кондиціонер водія для комфортного, і як наслідок безпечного керування;
 • комфортне водіння також досягається завдяки підресореному кріслу водія з підлокітником. Дане крісло регулюється по вазі водія, висоті, куту нахилу спинки та поперековій зоні;
 • круїз контроль, для комфортного та економічного водіння;
 • передні протитуманні ліхтарі з функцією освітлення поворотів;
 • USB розетка для заряджання електричних пристроїв;
 • подушка безпеки водія, як елемент активної безпеки.Дане шасі IVECO Daily 50C15 CV/P, як і всі інші шасі автомобілів IVECO Daily має ряд переваг, таких як:

 • надійний 3-х літровий дизельний двигун, на 146 кінських сил та крутним моментом 350 Нм;
 • суцільна рама зі стального швелера завтовшки 4 мм; відповідно всі коливання та вібрації від дорожнього покриття приймає на себе рама, а не суцільно-металевий фургон, у зв’язку з чим ресурс суцільно-металевого фургону подовжується в декілька разів.

Пасажирський салон автобусу укомплектовано комфортними сидіннями з функцією нахилу спинки, підлокітниками та трьохточковими ременями безпеки.Автобус обладнано одним аварійно-вентиляційним люком та полицями, на які можливо розмістити ручну поклажу. Більш габаритні речі можливо розмістити в багажному відділенні в задньому звисі автобуса, доступ до якого забезпечується завдяки двом дверям, які відчиняються на 270 градусів.Полиці та підлога автобусу обладнані освітленням, як денним (білого кольору) так і нічним (синього кольору). Температурний комфорт пасажирів досягається завдяки кондиціонеру на 9 кВт та автономному опалювачу салону на 4 кВт.З розважальних пристроїв доступна аудіо система на 4 динаміки та можливо замовити відео систему на 17 дюймів.

Даний автобус є чудовим рішенням для комфортного та безпечного перевезення пасажирів у міжобласному сполученні, в підвезенні персоналу до робочих місць, в зустрічі делегацій в аеропортах та вокзалах та в інших можливих потребах даного класу автобусів.